Dodany: 2013-11-19 09:53:36

 

Prawo budowlanewszystkie budynki, które dziś mijamy, nasze domy, sklepy, czy dyskoteki stoją tylko dlatego, że spełniają wszystkie wymogi prawa budowlanego. To oznacza, że nie tylko są bezpieczne dla nas – ludzi, ale równie z nie grozi im zawalenie. Jeśli jednak zdarza się, że któryś z nowo powstałych budynków nie spełnia którychś zasad prawa budowlanego, wtedy możemy mieć pewność, że do momentu poprawki tych kryteriów nie zostanie ten budynek otwarty dla ludzi i nie będzie mógł być użytkowany.

 

Prawo budowlane to jak twierdzi adwokat gdańsk szereg przeróżnych zasad technicznych, które określają bezpieczeństwo konstrukcji domu, czy innego obiektu budowlanego. To co jest najważniejsze w prawie budowlanym to to, by byli odpowiedni ludzie, by tego prawa pilnować dla dobra nas wszystkich. Adwokat gdańsk niejednokrotnie spotykał się z sytuacją, kiedy to ludzie kupowali mieszkania od dewelopera i okazywało się, że nikt wcześniej nie sprawdził tych budynków pod kątem właśnie prawa budowlanego, co oznacza, że nie są one legalne.

 

Adwokat gdańsk często wynajmowany jest do takich spraw i jego zadaniem jest udowodnienie, że ludzie kupując mieszkania nie wiedzieli, że rzeczywiście nie maja legalnego potwierdzenia dla swoich mieszkań. Adwokat gdańsk w takich sytuacjach dochodzi najpierw praw swoich klientów przed deweloperem, a później dopiero zgłasza dom, czy mieszkanie do oględzin pod kątem prawa budowlanego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo budowlane
Nick: