Dodany: 2018-05-24 11:15:29
 

Wypadek w rodzinie

Nigdy nie wiemy co może się przydarzyć nam lub członkom rodziny w ciągu dnia. Wystarczy, że kierowca pędzący ulicą nie zatrzyma się na czerwonym świetle i tragedia gotowa. Kiedy nasze dziecko idzie do szkoły, to mamy nadzieję, że będzie tam bezpieczne.

Jednak nawet w takim miejscu może przytrafić się nieszczęśliwy wypadek. Jeśli w szkole są drewniane schody i w wyniku zaniedbania ze strony woźnego nie są regularnie naprawiane, to maluch zbiegając może wpaść w dziurę i złamać sobie nogę. Ubezpieczyciele często wymigują się od płacenia odszkodowań za taki uszczerbek na zdrowiu. Dlatego należy udać się do radca prawny katowice, u którego dowiemy się jak dalej postępować z daną sprawą. Nawet jeśli zostanie nam wypłacone zadośćuczynienie, to niekiedy kwota jest tak niska, że nie rekompensuje nakładów finansowych poniesionych przez rodziców na leki oraz rehabilitację dziecka.

W takim przypadku radca prawny Katowice może wystosować do sądu wniosek z roszczeniem wypłacenia przez ubezpieczyciela konkretnej sumy pieniędzy za dany wypadek. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wypadek w rodzinie
Nick: