Dodany: 2013-11-20 11:58:22

 

Różnice między adwokatem i radcą prawnymW wielu kręgach mówi się o tym, że nie już realnej różnicy między tym, kim jest radca prawny katowice a adwokat. W rzeczywistości jednak wciąż ta minimalna różnica jest. Radca prawny katowice to przede wszystkim osoba, która nie może stanąć w naszej obronie przed sądem kiedy sprawa toczy się w zakresie prawa karnego.

 

To ważne, by o tym wiedzieć, bo często zatrudniamy radcę nie mając o tym pojęcia. Radca prawny katowice jest również częściej zatrudniany w stosunku pracowniczym w firmach, a adwokaci, którzy należą do izb adwokackich już nie, tworzą bowiem swoje kancelarie i odpowiadają jako samodzielni adwokaci.

 

Jeśli chodzi o sam fakt doświadczenia, czy wiedzy adwokat czy radca prawny katowice wiedzą i umieją to samo, tyle tylko, że należy sprawdzić w jakiej dziedzinie, który z nich się specjalizuje. Radca prawny katowice bardzo często specjalizuje się w sprawach podatkowych, które niechętnie przyjmują z kolei adwokaci. Radca prawny katowice uważa, że najważniejsze to sprawdzić wcześniej w czym jaki adwokat czy radca prawny się specjalizuje, dzięki czemu łatwiej później rozwiązać problem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Różnice między adwokatem i radcą prawnym
Nick: