Dodany: 2018-05-24 11:14:49
 

Wyjazd do pracy na wakacje

W dzisiejszych czasach, kiedy Polacy często wyjeżdżają za granicę do pracy, ale również na wakacje, zdarza się, że poznają tam swoich przyszłych małżonków. Wszystko jest dobrze do momentu gdy obie strony chcą wspólnie żyć, natomiast problemy pojawiają się kiedy pierwsze zauroczenie mija, okazuje się, że partnerzy są kompletnie niedopasowani i chcą się rozstać.

Jeśli jesteś w takiej sytuacji i zastanawiasz się czy istnieje możliwość rozwodu z obywatelem innego państwa w Polsce, to udaj się do radca prawny katowice. Ta osoba będzie najbardziej kompetentna, aby udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji. Być może trzeba będzie odczekać jakiś czas od powrotu i dopiero wtedy złożyć wniosek, albo wręcz przeciwnie, okaże się, że spełniasz wszystkie kryteria, i należy wysłać pozew jak najszybciej, aby małżonek przebywający za granicą Cię nie uprzedził. W sytuacji, gdy wnioski zostaną złożone w różnych państwach, to rozwód odbywa się tam, gdzie dokument dotarł w pierwszej kolejności.

Radca prawny Katowice z pewnością pomoże Ci w przygotowaniu wszystkich formalności, aby wniosek został pozytywnie rozpatrzony. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyjazd do pracy na wakacje
Nick: