Dodany: 2018-05-24 11:12:14
 

Niekorzystne wyniki przetargu

Twoja firma wzięła udział w przetargu na zamówienie publiczne i przegrała, choć Wasza oferta była bardzo atrakcyjna? Dowiedzieliście się, że podczas podejmowania decyzji przez zamawiającego zostały popełnione rażące błędy, z powodu których istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyniki przetargu są nieważne?

Z takim problemem dobrze udać się do radca prawny katowice. Prawnik na pewno przeanalizuje dokumentację oraz weźmie pod uwagę przekazane przez Ciebie informacje i powiadomi Cię czy jest sens składać zażalenie, by odwołać się od decyzji, która została podjęta przez jednostkę organizującą przetarg. W większości takich spraw faktycznie poszkodowana firma ma rację i w sądzie podczas postępowania okazuje się, że konkurs był z góry rozstrzygnięty, a ogłoszono go wyłącznie ze względów formalnych. Radca prawny Katowice podpowie Ci jak w takiej sytuacji zawalczyć na przykład o zwrot kosztów związanych z pracą osób przygotowujących projekty do przetargu, aby Twoja firma nie straciła na nieuczciwych działaniach kontrahenta.

Można również domagać się ponownego rozpatrzenia oferty, ale jeśli współpraca od samego początku wygląda w ten sposób, to lepiej unikać jej kontynuacji.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niekorzystne wyniki przetargu
Nick: