Dodany: 2018-05-24 11:09:14
 

Bycie spadkobiercą

Jesteś spadkobiercą, który właśnie otrzymał po zmarłym krewnym kamienicę? Oprócz korzyści finansowej, jest to również ciężki obowiązek, któremu niełatwo podołać. Jeśli budynek zamieszkują lokatorzy należy poinformować ich o zmianie zarządcy.

Czasami stare kamienice podupadają, jeśli chodzi o kwestie finansowe, dlatego być może konieczne będzie podniesienie czynszu. To może spotkać się z negatywnymi reakcjami mieszkańców. By uniknąć zażaleń oraz dokonać zmian zgodnie z prawem, najlepiej udać się po poradę do radca prawny katowice. Specjalista z tej dziedziny udzieli Ci fachowych informacji, które będą niezwykle cenne podczas wprowadzania nowych zasad obowiązujących lokatorów nieruchomości.

Jeśli okaże się, że któraś z rodzin zalega z czynszem od dłuższego czasu i nie wykazuje chęci na spłatę zadłużenia, nawet w systemie ratalnym, to radca prawny Katowice pomoże Ci skonstruować odpowiednie pismo o wypowiedzenie umowy najmu w trybie natychmiastowym. Oczywiście specjalista będzie też służyć pomocą prawną w razie jakichkolwiek problemów związanych z tą sytuacją. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bycie spadkobiercą
Nick: