Dodany: 2013-11-19 10:13:05

 

Prawo bankoweWszystkie banki komercyjne, które powstają dziś po to, by przede wszystkim zarabiać na kredytach, czy zaciąganych przez nas pożyczkach są określane przez ich własne prawo. Prawo bankowe powstało po to, ażeby nie było możliwości oszukiwania klientów, którzy często i tak pozostawiają w bankach resztkę swoich oszczędności, czy zastawiają pod kredyt swoje jedyne dobra.

 

Adwokat gdańsk przypatrując się prawu bankowemu stwierdza jednak, że jest ono wciąż tworzone bardziej z myślą o ludziach, którzy chcą inwestować i wtedy mają prawa, jeśli jednak bierzemy w banku kredyt wtedy stajemy się niemal niewolnikiem takiego banku. Adwokat gdańsk wielokrotnie prowadził batalię swoich klientów z firmami, które nie chciały brać pod uwagę tego, jakie są prawa klienta, jednak nie zawsze udało się wygrać , bo prawo bankowe jest źle napisane, jednak zabezpiecza banki z każdej z możliwych stron, a to oznacza, że tak naprawdę nie mamy możliwości wykręcenie się z umowy, która zwyczajnie jest dla nas nieodpowiednia, krzywdząca.

 

To, co jest ważne w takich sytuacjach to reagowanie. Adwokat gdańsk czeka na nasze wnioski w takich sprawach, wystarczy jedynie wybrać się z umową i zakwestionowanymi elementami tego dokumentu, a wtedy adwokat będzie działała w naszym imieniu. Co prawda adwokat gdańsk nigdy nie daje gwarancji na swoje działania, jednak jak twierdzi są spore szanse na wygraną..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo bankowe
Nick: