Dodany: 2018-01-24 15:50:48
 

Poważne kłopoty

Czy ktoś z nas pomyślał biorąc do ręki paragon, że brak jego wystawienia przez usługodawcę jest traktowane jako celowe działanie na szkodę państwa? Tak samo jak zatajenie posiadania nieruchomości i nieodprowadzanie za nią podatków. Obie te sytuacje, to przykłady działań na szkodę skarbu państwa.

Jeśli urząd skarbowy dowie się, że dopuściliśmy się takich czynów, będziemy mieć poważne kłopoty. Lepiej unikać takich sytuacji, ponieważ kary obowiązujące za wspomniane działania są bardzo wysokie. Czasami jedynym ratunkiem jest zatrudnienie przestępstwo skarbowe adwokat Olsztyn, który dzięki swojej szerokiej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu może znaleźć czynniki łagodzące szkodliwość naszego czynu.

Jeśli popełniliśmy błąd nieświadomie, należy przygotować się na przedstawienie konkretnych dowodów świadczących o tym, że nasze zachowanie nie było celowe, w tym aspekcie również bardzo mocno może nam pomóc przestępstwo skarbowe adwokat Olsztyn. Zawsze warto chociażby spróbować załagodzić sytuację, ponieważ zdecydowanie lepiej zapłacić grzywnę niż znaleźć się w więzieniu za zwykłe niedopatrzenie. .Dodaj nowy komentarz do artykułu Poważne kłopoty
Nick: