Dodany: 2013-11-20 12:03:17

 

Ubiór radcy prawnegoWśród zawodów takich jak radca prawny katowice czy adwokat podobną domeną jest to, że osoby wykonujące ten zawód, na sali sądowej muszą być odpowiednio ubrane. Nie chodzi tu już tylko o elegancki, schludny strój, ale również o to, co najważniejsze, czyli o togę, która jest jednakowa dla każdego, kto wykonuje zawód radca prawny katowice.

 

Radca prawny katowice musi mieć na sobie taką togę, która od razu pokazuje, że to właśnie radca prawny. Radca prawny katowice powinien posiadać togę czarną z granatowymi elementami: kołnierzykiem i wykończeniem rękawów. Radca musi taką togę zakupić we własnym zakresie w specjalnym sklepie, gdzie znajdziemy tylko takie, specjalistyczne ubrania. Taka toga nie należy do najtańszych, jednak jak wiadomo służy ona niemal przez całe, zawodowe życie osób jak radca prawny katowice.

 

Taka toga wykonana jest przede wszystkim z wełny, która jest wytrzymała, ale również jest ona odpowiednio barwiona by nie traciła koloru. Taka toga to również odpowiednie wymagania co do jej czyszczenia. Nie można jej samodzielnie czyścić by się nie skurczyła, jednak należy zawsze dbać by była zawsze schludna i świeża..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubiór radcy prawnego
Nick: