Dodany: 2018-05-24 11:10:50
 

Procesy ciągnące się latami

Twoi pradziadkowie zakupili wiele lat temu pole, ale z biegiem czasu kolejne pokolenia coraz słabiej pamiętały gdzie się ono znajduje i zaprzestały na jego terenie jakichkolwiek działań rolniczych.

Podczas odczytu testamentu dowiedziałeś się, że jest to Twoja własność, udałeś się na miejsce, ale okazało się, że ktoś inny zawłaszczył sobie ten kawałek ziemi i zaczął go uprawiać? Jeśli taka sytuacja trwa latami, to ciężko będzie nagle przekonać rolnika, który sieje na tym polu rzepak czy żyto, aby zaprzestał tych działań i zwrócił Ci własność. W takim przypadku warto udać się do radca prawny katowice, aby dowiedzieć się jakie kroki możesz podjąć, by odzyskać pole. Wiele kancelarii podejmuje się poprowadzenia spraw o zaprzestanie naruszania prawa własności.

Oczywiście wiąże się to z postępowaniem sądowym, które nie zawsze przebiega sprawnie i bez problemów, gdyż rolnik może również udać się do radca prawny Katowice, gdzie dowie się, że istnieje coś takiego, jak zasiedzenie nieruchomości, co może uniemożliwić Ci odzyskanie pola. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Procesy ciągnące się latami
Nick: